Leden 2012

KONČÍM ! Tak trochu..

25. ledna 2012 v 20:19 | bailey.
Foceno před chvílí.
Vždycky si představuješ, že vypadáš jako ve filmu, půvabně a smutně - když brečíš. Ale ve skutečnosti vypadáš jak koňská prdel bejb ,) Jako já na tý fotce. Je to pro tebe dostatečnej důvod nebrečet ?
Jo, končím. Dávam si zaracha na počítač. Seru na to, seru na všechny. Budu si jaká chci bejt a je mi jedno, že a mě všichni vidíte chyby a že mi pořád něco vyčítáte. Nejvíc líto mi to je u jednoho človíčko na kterym mi strašně moc záleží a snažím se pro něj (ní ?) být dokonalá. Jenže ten človíček na mě vidí nejvíc chyb ze všech. Je to tím, že si nejvíc všíma všeho co dělám a jaká jsem ? A nebo proto, že ho baví mi pořád něco vyčítat ? Nevim. Každopádně prostě končím. Ne abych dokázala světu, že vydržím bez facebooku a blogu. Ne, ale abych to dokázala sama sobě. Budu chodit na dlouhý procházky se psem. Budu chodit s mamkou běhat. Budu chodit sama na dlouhý procházky abych si provětrala hlavu. A budu si konečně psát do deníčku místo blogu ! Některý pocity nepatří sem, celýmu světu na očích. Fotky si budu tisknout a vkládat si je tam místo abych je vkládala na facebook. Ale sorry, epůjdu do knihovny když nemám kartičku ,) Nepůjdu na kroužek když je mi blbě ,) A říkej si co chceš, já sem já a tohle je logický. Bylo by mi trochu na ic jít tam bez karty.
Jistěže se vrátím. Párkrát zajdu na net, abych to tu zkontrolovala. Sem tam si zapíšu do deníčku, na ostatní blogy. Vždyt mám dalších 6 :X Co s tím budu dělat ? Jo. Jeden je sice jenom o videích a další o mých kresbách. Takže 4. Povídky můžu psát aj tak a pak je tam vložit. Stejně furt sbívají další tři. To se nic nestane když tam nebudu už moc psát. Stejnak na všechny moc nepíšu ani tak. Jo, říkáte si. Proč s tím dělá takovou vědu ? Jsou to jen blogy. Ale blog je něco jako můj druhej život. Našla jsem na blogu spoustu holek se kterýma se neskutečně dobře píše, ale jsou tak daleko. No fajn. Trochu jsem se rozepsala, ale je to na dlouhou dobu poslední článek. Ikdyž svým způsobem je teprve druhý :'D No. Tak aby z toho něco bylo. Rozepíšu se ještě trochu.
Na blogu jsem od svých .. hmm.. od kolika vlastně let ? Od desíti ? Asi. Vystřídala jsem spoustu blogů, poznala spoustu super blogerek a spoustu debilních spamerů :X Začínala jsem se základníma designama z blogu, pak jsem dělala svoje lehký, a potom složitější. Teď jsem zůstala u těch nejjednoduších, ale přesto si myslím, že to vypadá nejlíp :')
Seznam těch nejlepších co jsem za ty dva roky ( a trochu víc ) potkala na blogu:
Alex | Měli jsme i společnej blog :') Škoda, že to ňák nemělo pokračování// Super blogerka !
Michelle | Teď je Emsík, ale když jsem jí poznala na blogu tak měla tuhle přezdívku (: Muhahahahá ! Upe si vzpomínám na naše chaty a dotazníky !
♥FaiRyBubBle♥ | Ouch. Tahle holka.. Uplně strašně moc nejlepší blogerka ! (: Nejvíc měla nejlepší komentáře, nejlíp píše !
Cvoci | Sou cvoci ! :D Super holky, kámo ! :')
Adrian. | Tahle holka měla tolik blogů, že sem nevěděla jakej sem dát :D Ale je úžasná ! Wááá :')
J. | má nejdelší přezdívku ze všech tu :'D A má doost dobrej blog ! A originální články !
In(n)* | Nejlepší to naše psaní přes komentáře ! :D A pak sme se přidali na facebooku. A ňák to všechno přestalo. Jakto ? :/ Až se vrátím ! Musíme to napravit !
A teď nejlepší holky co jsem znala už před tím než jsme začali blogovat:
cool girl | Nejlepší kámoška :')♥ K tomu není co víc dodat, pro mě vždycky nejlepší ♥ Na prvním místě.
BloodyVerů | Uplně strašně moc super holka ! Uááá ♥
Danielle | Strašně sem si tě v poslední době oblíbila bejb :') Seš dokonalá ! ♥ A naše chaty na facebooku :'D
Tak ! Miluju blog a budu se sem vracet ! Ale zatím ? Sbohem :') Od zítřka pro vás nežiju ,))

Deníček 1.

17. ledna 2012 v 20:21 | bailey.
První článek je vždycky nejtěžší. Nevím co psát, bolí mě oči a jsem unavená. Takže to bude krátký.
Moje přezdívka je bailey [bejly]. Mám ještě jeden blog, ale sem ho dávat nebudu. Chco aby mě nikdo
nepoznal. Budu si dávat pozor na každý detail. Nebudu si sem psát všechno co jsem cez den dělala, nebudu
sem dávat svoje fotky. Bude to můj deníček. A bude tu jen jeden článek pozor ! Budu psát každý den to
stejného článku. I když.. no jo, sem se mi všechno nevejde. Takže pojmenuju tenhle článek deníček 1.
Až bude přeplněnej udělám deníček 2. Těšte se,) I když nemáte moc na co. Tenhle blog bude zvláštní a svým
vlastním způsobem dokonalý. Každý blog je svým způsobem dokonalý. Právě jste vstoupily do jiného světa, který
se vám odhalí jediným kliknutím na tlačítko CELÝ ČLÁNEK.